Gospodarzem kolejnego spotkania z cyklu Podlaskie Forum Bibliotekarzy była Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia. 9 maja 2018 r. w kampusie Uniwersytetu w Białymstoku Piotr Marcinkowski z Aleph Polska wygłosił wykład: Audiobooki – trzecie medium w bibliotece. Zapraszamy do obejrzenia w galerii zdjęć autorstwa Jolanty Żochowskiej.

4c

Wydarzenie miała miejsce w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek, organizowanego po raz piętnasty przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Celem programu jest podkreślenie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększenie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowanie książką szerokich kręgów społeczeństwa. Tegoroczna edycja Tygodnia Bibliotek 2018 odbywała się pod hasłem (Do)Wolność Czytania.

Pliki do pobrania:

1. Prezentacja