Facebook
Blog Biblioteki
Instagram
YouTube
Biuletyn Biblioteki

Pracownicy

Dyrektor Biblioteki
dr hab. Piotr Chomik, prof. UwB ul. K. Ciołkowskiego 1K, p. 1019 tel. 85 745 76 87
e-mail: chop@uwb.edu.pl
Zastepca dyrektora Biblioteki Uniwersyteckiej
mgr Mirosława Roszczyc ul. Akademicka 2, p. 204 tel. 85 745 76 72
e-mail: m.roszczyc@uwb.edu.pl
Sekretariat
mgr Anna Zofia Szumieluk ul. K. Ciołkowskiego 1K, p. 1019 tel. 85 745 76 87
e-mail: a.szumieluk@uwb.edu.pl
Bibliotekarze
dr Edyta Bezzubik ul. Akademicka 2, p. 103 tel. 85 745 76 20
e-mail: e.bezzubik@uwb.edu.pl
mgr Aldona Białanowicz ul. Akademicka 2, p. 203 tel. 85 745 76 90
e-mail: a.bialanowicz@uwb.edu.pl
mgr Agata Czerska ul. K. Ciołkowskiego 1M, p. 1053 tel. 85 738 81 34
e-mail: a.czerska@uwb.edu.pl
dr Grażyna Charytoniuk-Michiej ul. K. Ciołkowskiego 1K, p. 1005 tel. 85 738 80 49
e-mail: g.charytoniuk@uwb.edu.pl
mgr Monika Dziejma ul. Akademicka 2, p. 201 tel. 85 745 75 49
e-mail: m.dziejma@uwb.edu.pl
mgr Katarzyna Fidziukiewicz ul. Akademicka 2, p. 211 tel. 85 745 76 78
e-mail: k.bura@uwb.edu.pl
mgr Agnieszka Gałecka-Golec ul. Akademicka 2, p. 201 tel. 85 745 75 69
e-mail: a.galecka@uwb.edu.pl
mgr Ewa Gryko ul. K. Ciołkowskiego 1K, p. 1071 tel. 85 745 76 76
e-mail: e.gryko@uwb.edu.pl
mgr Małgorzata Guzel ul. K. Ciołkowskiego 1J, p. 1018 tel. 85 745 76 99
e-mail: m.guzel@uwb.edu.pl
Elżbieta Hrubczyńska ul. Akademicka 2, p. 016 tel. 85 745 75 59
mgr Joanna Hryniewicka ul. K. Ciołkowskiego 1J, p. 1106, tel. 85 745 76 19
e-mail: j.hryniewicka@uwb.edu.pl
mgr Alina Iwaniuk ul. K. Ciołkowskiego 1M, p. 1053 tel. 85 738 81 34
e-mail: alina.iwaniuk@uwb.edu.pl
mgr Jolanta Jurewicz ul. K. Ciołkowskiego 1M, p. 1029 tel. 85 745 76 94
e-mail: j.jurewicz@uwb.edu.pl
mgr Joanna Kępko ul. Akademicka 2, p. 201 tel. 85 745 76 78
e-mail: j.kepko@uwb.edu.pl
mgr Anna Magdalena Korąkiewicz ul. K. Ciołkowskiego 1L, p. 2006 tel. 85 738 82 69
e-mail: a.korakiewicz@uwb.edu.pl
mgr Hanna Kościuch ul. K. Ciołkowskiego 1L, p. 2006 tel. 85 738 82 69
e-mail: h.kosciuch@uwb.edu.pl
mgr Grażyna Kruszewska ul. K. Ciołkowskiego 1J, p. 1015 tel. 85 745 76 16
e-mail: g.kruszewska@uwb.edu.pl
mgr Adela Libuda ul. K. Ciołkowskiego 1K, p. 1071 tel. 85 745 76 82
e-mail: a.spychala@uwb.edu.pl
mgr Urszula Litwinczuk ul. K. Ciołkowskiego 1M, p. 1027 tel. 85 745 76 11
e-mail: u.litwinczuk@uwb.edu.pl
mgr Iwona Łojewska ul. Akademicka 2, p. 201 tel. 85 745 75 69
e-mail: i.sztabkowska@uwb.edu.pl
mgr Barbara Mielewczyk ul. K. Ciołkowskiego 1K, p. 1005 tel. 85 738 80 49
e-mail: b.mielewczyk@uwb.edu.pl
mgr Irena Minkiewicz ul. Akademicka 2, p. 211 tel. 85 745 75 58
e-mail: i.minkiewicz@uwb.edu.pl
mgr Anna Mrówczyńska ul. K. Ciołkowskiego 1L, p. 2006 tel. 85 738 82 69
e-mail: a.mrowczynska@uwb.edu.pl
Katarzyna Mucha ul. K. Ciołkowskiego 1J, p. 1106, tel. 85 745 76 19
Zofia Barbara Murzińska ul. K. Ciołkowskiego 1J, p. 1106, tel. 85 745 76 19
mgr Bożena Nazarkiewicz ul. K. Ciołkowskiego 1L, p. 2006 tel. 85 738 82 69
e-mail: b.nazarkiewicz@uwb.edu.pl
mgr Sylwia Oziabło ul. K. Ciołkowskiego 1K, p. 1071 tel. 85 745 76 82
e-mail: s.oziablo@uwb.edu.pl
mgr Iwona Packiewicz ul. K. Ciołkowskiego 1K, p. 1005 tel. 85 738 80 49
e-mail: i.lawreniuk@uwb.edu.pl
Jolanta Piekarek ul. Akademicka 2, p. 016 tel. 85 745 75 59
Bożena Pieróg ul. K. Ciołkowskiego 1J, p. 1113 tel. 85 745 76 88
e-mail: b.pierog@uwb.edu.pl
mgr Beata Prokop ul. K. Ciołkowskiego 1M, p. 1031 tel. 85 745 76 07
e-mail: b.prokop@uwb.edu.pl
mgr Anna Prokopiuk ul. K. Ciołkowskiego 1M, p. 1031 tel. 85 745 76 07
e-mail: a.prokopiuk@uwb.edu.pl
mgr Agnieszka Prychocka ul. Akademicka 2, p. 201 tel. 85 745 75 49
e-mail: a.prychocka@uwb.edu.pl
mgr Katarzyna Puksza ul. Akademicka 2, p. 201 tel. 85 745 75 69
e-mail: k.puksza@uwb.edu.pl
mgr Elżbieta Rogucka-Mojsik ul. K. Ciołkowskiego 1J, p. 1016 tel. 85 745 76 58
e-mail: e.rogucka-mojsik@uwb.edu.pl
mgr Dorota Romanowska ul. K. Ciołkowskiego 1M, p. 1025 tel. 85 745 76 73
e-mail: d.romanowska@uwb.edu.pl
mgr Marta Stelmaszuk ul. K. Ciołkowskiego 1K, p. 1069 tel. 85 745 76 82
e-mail: m.poplawska@uwb.edu.pl
Bożena Świrydowicz ul. K. Ciołkowskiego 1K, p. 1005 tel. 85 738 80 49
e-mail: b.swirydowicz@uwb.edu.pl
mgr Lucyna Ułas ul. K. Ciołkowskiego 1M, p. 1051 tel. 85 745 76 84
e-mail: l.ulas@uwb.edu.pl
mgr Henryk Walo ul. Akademicka 2, p. 210 tel. 85 745 75 58
e-mail: h.walo@uwb.edu.pl
mgr Ewa Witkowska ul. Akademicka 2, p. 201 tel. 85 745 75 49
e-mail: e.witkowska@uwb.edu.pl
mgr Iwona Wnuszyńska ul. K. Ciołkowskiego 1M, p. 1049 tel. 85 745 76 15
e-mail: i.wnuszynska@uwb.edu.pl
mgr Wioleta Wolska ul. K. Ciołkowskiego 1K, p. 1071 tel. 85 745 76 82
e-mail: w.wolska@uwb.edu.pl
mgr Wiesław Wróbel ul. Akademicka 2, p. 102 tel. 85 745 76 89
e-mail: w.wrobel@uwb.edu.pl
Marcin Wyszyński
ul. Akademicka 2, p. 210 tel. 85 745 75 58
e-mail: m.wyszynski@uwb.edu.pl
mgr Małgorzata Zdanowicz ul. K. Ciołkowskiego 1M, p. 1025 tel. 85 745 76 73
e-mail: m.zdanowicz@uwb.edu.pl
mgr Jolanta Żochowska ul. K. Ciołkowskiego 1L, p. 2006 tel. 85 738 82 69
e-mail: j.kudrawiec@uwb.edu.pl
Sekcja Automatyzacji
Michał Malewicz ul. Akademicka 2, p. 114 tel. 85 745 76 81
e-mail: m.malewicz@uwb.edu.pl
Cezary Matulewicz ul. Akademicka 2, p. 114 tel. 85 745 76 81
e-mail: c.matulewicz@uwb.edu.pl
mgr Wioletta Wiatrowska ul. Akademicka 2, p. 114 tel. 85 745 76 81
e-mail: w.wiatrowska@uwb.edu.pl
Sekcja Administracyjno-Gospodarcza
Administrator
Teresa Kucharz
ul. Akademicka 2, p. 205 tel. 85 745 76 10
e-mail: t.kucharz@uwb.edu.pl
mgr Jan Kaliszewicz ul. K. Ciołkowskiego 1J, p. 1107 tel. 85 738 81 39
e-mail: j.kaliszewicz@uwb.edu.pl
Teresa Kozioł ul. K. Ciołkowskiego 1J, p. 1107 tel. 85 738 81 39
e-mail: t.koziol@uwb.edu.pl
Portiernia ul. Akademicka 2 tel. 85 745 75 61

          Płatności online

Dokonaj płatności

Informacje
          Godziny otwarcia:
Dziś:

Wypożyczalnia:09:00 - 15:00 (K)
Czytelnia Ogólna:08:00 - 15:00 (K)
Czytelnia Humanistyczna:08:00 - 15:00 (A)
Zbiory specjalne:09:00 - 15:00 (A)
CDE:09:00 - 15:00 (A)
OIN:09:00 - 15:00 (K)
          Zapytaj bibliotekarza
                     
          Podlaska Biblioteka Cyfrowa
Podlaska Biblioteka Cyfrowa
          ACADEMICA

Biblioteka Uniwersytecka przystąpiła do systemu ACADEMICA – Cyfrowej Wypożyczalni Publikacji Naukowych z zasobów Biblioteki Narodowej.

▶ więcej informacji
          Otwarte dla zwiedzających:
Gabinet Ryszarda Kaczorowskiego
Ostatniego Prezydenta RP na Uchodźstwie

Kampus UwB, Instytutu Biologii
(obok Uniwersyteckiego Centrum Przyrodniczego im. Profesora Andrzeja Myrchy),
ul. Ciołkowskiego 1J


▶ więcej informacji...
          Projekty:
    
Polityka prywatności Poczta UwB F.A.Q. © Biblioteka Uniwersytecka