Ogólnopolskie Seminarium
"KSIĄŻKA ARTYSTYCZNA"
10-11 maja 2012 roku
Biblioteka Uniwersytecka
im. Jerzego Giedroycia w Białymstoku


          Seminarium:

    Strona główna
    Program
    Zgłoszenie udziału
    Galeria

    Uczestnicy
    Sponsorzy
    Zakwaterowanie

    Biblioteka
      Uniwersytecka


Prelegenci:


  1. prof. dr hab. Andrzej Bartczak
    Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi
  2. prof. dr hab. Grzegorz Matuszak
    Uniwersytet Łódzki
  3. prof. dr hab. Elżbieta Banecka
    Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
  4. prof. Ewa Latkowska-Żychska
    Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi
  5. dr Jacek Ladorucki
    Uniwersytet Łódzki
  6. dr Michał Kacperczyk
    Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
  7. Jadwiga Tryzno
    Muzeum Książki Artystycznej w Łodzi
  8. Alicja Słowikowska
    Warszawa

Sponsorzy:


  1. Grzegorz Janczewski
    DDP
  2. Grzegorz Dzięcioł
    DDP
  3. Maciej Smolewski
    DDP
  4. Maciej Dziubecki
    Aleph Polska
  5. Leszek Czerwiński
    EBSCO
  6. Mirosław Popiołek
    3M Poland
  7. Rafał Rakoczy
    3M Poland


Lista uczestników:


  1. Jolanta Jurewicz
    Biblioteka Uniwersytetu w Białymstoku
  2. mgr Urszula Litwinczuk
    Biblioteka Uniwersytecka w Białymstoku
  3. dr Edyta Bezzubik
    Biblioteka Uniwersytecka w Białymstoku
  4. Barbara Kraszewska
    Czytelnia Neofilologiczna UwB
  5. Marta Popławska
    Biblioteka Uniwersytecka im. J. Giedroycia
  6. Ewa Gryko
    Biblioteka Uniwersytecka w Białymstoku
  7. Ewelina Dobrzyńska
  8. mgr Hanna Trzeszczkowska
    UMFC Wydz.Instr.-Ped. w Białymstoku
  9. mgr Ewa Mystkowska
    Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina Wydział w Białymstoku
  10. Maria Czyżewska
    Wyższa Szkoła Ekonomiczna w białymstoku
  11. mgr Beata Fiedorowicz
    Wyższa Szkoła Ekonomiczna
  12. mgr Joanna Grodzka
    Wyższa Szkoła Ekonomiczna
  13. Elżbieta Kierejczuk
    Biblioteka Politechniki Białostockiej
  14. mgr Urszula Ofanowska
    Biblioteka Uniwersytecka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
  15. Ewa Kołomecka
    Książnica Podlaska
  16. mgr Elżbieta Kuprel
    Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku
  17. mgr Małgorzata Skibowska
    Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku
  18. Wioletta Buzun
    Książnica Podlaska
  19. dr Marzena Kowalczuk
    Biblioteka Pedagogiczna w Siedlcach
  20. Irena Kujawska
    Biblioteka Uniwersytetu Łódzkiego
  21. dr Cecylia Borek Modelska
    Biblioteka Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku
  22. mgr Łarysa Filipiuk
    Biblioteka Wydziłu Matematyki Informatyki
  23. mgr Jolanta Kasperowicz
    Biblioteka Instytutu Chemii Uniwersytetu
  24. Zofia Leśniewska
    Biblioteka Wydziału Fizyki UwB
  25. mgr Marta Kupczewska
    Biblioteka Wydziału Historyczno-Socjologicznego
  26. mgr Anna Sieńkiewicz
    Biblioteka Wydziału Historyczno-Socjologicznego
  27. dr Jolanta Kondracikowska
    Biblioteka Instytutu Biologii Uniwersytetu w Białymstoku
  28. Agnieszka Gryka
    Biblioteka Wydziału Ekonomii i Zarządzania
  29. mgr Iwona Kasiura
    Biblioteka Uniwersytecka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
  30. mgr Jolanta Wasilewska
    Biblioteka Uniwersytecka KUL
  31. Beata Stelmaszuk
    Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. H. Łopacińskiego w Lublinie
  32. Krzysztof Gluziński
    Zakład Narodowy im. Ossolińskich we Wrocławiu
  33. mgr Konrad Szamryk
    Uniwersytet w Białymstoku
  34. prof. Dorota Rembiszewska
    Polska Akademia Nauk, Instytut Slawistyki
  35. mgr Anna Roszko
    Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku
  36. mgr Monika Curyło
    Uniwersytet Jagielloński
  37. Urszula Danilczyk
    Uniwersytet w Białymstoku
  38. dr Małgorzata Janiak
    Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa UJ
  39. Anna Bajguz
    Uniwersytet w Białymstoku
  40. Magdalena Busłowska
    Uniwersytet w Białymstoku
  41. Sylwia Szarejko
    Uniwersytet w Białymstoku
  42. Renata Bluj
    Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. H. Łopacińskiego w Lublinie
  43. Beata Woźniak
    Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. H. Łopacińskiego w Lublinie
  44. Aneta Figiel
    Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. H. Łopacińskiego w Lublinie
  45. Izabela Mycek
    Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. H. Łopacińskiego w Lublinie
  46. Dorota Lemańska
    Biblioteka im.H.Rudnickiej w Warszawie
  47. Alicja Sasin
    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Suwałkach
  48. Urszula Topczewska
    Uniwersytet w Białymstoku
  49. mgr Elżbieta Krysztofik-Gogol
    Uniwersytet w Białymstoku
  50. Janusz Jurga
    Biblioteka Ośrodka Alliance Francaise UwB
  51. Hanna Zdunek
    Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej
  52. Joanna Apanowicz
    Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi
  53. mgr Ewa Abramowicz
    Białystok
  54. mgr Bogumiła Mancewicz
    Biblioteka Wydziału Prawa UwB
  55. mgr Ewa Onoszko
    VI LO w Białymstoku
  56. dr Katarzyna Dec
    Filia Papieskiego Wydziału Teologicznego, Oddział w Białymstoku
  57. mgr Marzena Konczerewicz
    Biblioteka Politechniki Białostockiej
  58. Anna Krawczuk
    Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku
  59. mgr Beata Kunat
    Uniwersytet w Białymstoku
  60. mgr Lucyna Ułas
    Biblioteka Uniwersytecka w Białymstoku
  61. mgr Alina Iwaniuk
    Biblioteka Uniwersytecka w Białymstoku
  62. mgr Ewa Elżbieta Witkowska
    Biblioteka Uniwersytecka w Białymstoku
  63. mgr Aldona Białanowicz
    Biblioteka Uniwersytecka w Białymstoku
  64. mgr Anna Borecka
    Biblioteka Uniwersytecka w Białymstoku
  65. mgr Grażyna Kruszewska
    Biblioteka Uniwersytecka w Białymstoku
  66. mgr Bożena Nazarkiewicz
    Biblioteka Uniwersytecka w Białymstoku
  67. mgr Anna Mrówczyńska
    Biblioteka Uniwersytecka w Białymstoku
  68. mgr Agnieszka Gałecka
    Biblioteka Uniwersytecka w Białymstoku
  69. mgr Iwona Sztabkowska
    Biblioteka Uniwersytecka w Białymstoku
  70. Ewa Borowska
    Galeria Arsenał w Białymstoku