IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa
Biblioteka Uniwersytecka
im. Jerzego Giedroycia w Białymstoku
12,13 i 14 czerwca 2013 r.



          Konferencja:
Honorowy Patronat
J.M. Rektora
Uniwersytetu w Białymstoku
Patronat medialny

TVP Białystok

    Strona główna

    GALERIA
    Opłata konferencyjna
    Informacje dla autorów
    Zgłoszenie uczestnictwa
    Noclegi
    Uczestnicy

    Program konferencji
    Komitet Naukowy
    Komitet Organizacyjny
    Mapa

    Sponsorzy
    Kontakt


    Strona Biblioteki       Uniwersyteckiej


Lista uczestników


  1. Wanda Pindlowa
    Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego
  2. Jadwiga Sadowska
    Zakład Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa UwB
  3. Jadwiga Woźniak-Kasperek
    Instytut Informacji Naukowej i Studiów Bibliologicznych Uniwersytetu Warszawskiego
  4. Katarzyna Materska
    Instytut Informacji Naukowej i Studiów Bibliologicznych Uniwersytetu Warszawskiego
  5. Danuta Jaszczak
    Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Koninie
  6. Adam Stopa
    Biblioteka Wydziału Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego
  7. Violetta Perzyńska
    Biblioteka Główna im. Jędrzeja Śniadeckiego Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie
  8. Hanna Trzeszczkowska
    Biblioteka UMFC Wydz. Instr.-Ped. w Białymstoku
  9. Anna Krawczuk
    Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku
  10. Agata Chróścicka
    Biblioteka i Ośrodek Informacji Filmowej PWSFTviT w Łodzi
  11. Jarosław Czembrowski
    Biblioteka i Ośrodek Informacji Filmowej PWSFTviT w Łodzi
  12. Alicja Sasin
    Biblioteka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach
  13. Agnieszka Wolańska
    Biblioteka Główna i OINT Politechniki Wrocławskiej
  14. Agata Samsel
    Biblioteka Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytet w Białymstoku
  15. Beata Starosta
    BGiOINT Politechniki Wrocławskiej
  16. Elżbieta Frankiewicz
    Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
  17. Ewa Amghar
    Biblioteka Jagiellońska
  18. Danuta Dados
    Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu. Biblioteka Główna i Centrum Informacji Naukowej
  19. Jadwiga Wojtczak
    Biblioteka Główna i OINT Politechniki Wrocławskiej
  20. Ewa Dąbrowska
    Biblioteka Jagiellońska
  21. Małgorzata Świrad
    Biblioteka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
  22. Marek Dubiński
    Biblioteka Główna i OINT Politechniki Wrocławskiej
  23. Danuta Patkaniowska
    Biblioteka Jagiellońska - Kraków
  24. Marian Butkiewicz
    Biblioteka Główna Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
  25. Scholastyka Baran
    Biblioteka Uniwersytecka Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie
  26. Ewa Kołomecka
    Książnica Podlaska
  27. Emilia Czerniejewska
    Biblioteka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
  28. Marzanna Sroka
    Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
  29. Mariola Antczak
    Katedra Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej Uniwersytetu Łódzkiego
  30. Hanna Tadeusiewicz
    Katedra Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej Uniwersytetu Łódzkiego
  31. Artur Jazdon
    Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu
  32. Marcin Pędich
    Zakład INiB UwB
  33. Aldona Chachlikowska
    Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu
  34. Krystyna Jazdon
    Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu
  35. Małgorzata Janiak
    Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa UJ
  36. Lidia Szczygłowska
    Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej
  37. Dagmara Bubel
    Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej
  38. Wisława Bertman
    Biblioteka Śląska
  39. Aneta Sokół
    Biblioteka Śląska
  40. Danuta Konieczna
    Biblioteka Uniwersytecka UWM w Olsztynie
  41. Izabela Nowakowska
    Biblioteka Wydziału Farmaceutycznego UM w Łodzi
  42. Maria Marciniak
    Biblioteka Wydziału Fizyki UAM
  43. Renata Filipiak
    Miejska Biblioteka Publiczna w Lublinie
  44. Katarzyna Zimnoch
    Zakład Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa UwB
  45. Katarzyna Ślaska
    Biblioteka Narodowa
  46. Ewa Mystkowska
    UMFC Wydz. w Białymstoku
  47. Henryk Hollender
    Uczelnia Łazarskiego
  48. Elżbieta Kuźma
    Biblioteka Filologiczna NOVUM / UAM w Poznaniu
  49. Marzena Dziołak
    Biblioteka Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
  50. Krystyna Hoffman
    Biblioteka Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży
  51. Jadwiga Siemiątkowska
    Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej
  52. Wioletta Ledzion
    Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej
  53. Zofia Olszewska-Bajera
    Biblioteka Główna Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie
  54. Joanna Charubin
    Biblioteka Główna Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie
  55. Bogumiła Zlot-Sobierajska
    Biblioteka Uczelniana Akademii Pomorskiej w Słupsku
  56. Dorota Byczkowska
    Biblioteka Główna ZUT w Szczecinie
  57. Dagmara Budek
    Biblioteka Główna Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie
  58. Stanisława Wojnarowicz
    Biblioteka Główna Uniwersytetu Marii Curie-Sklodowskiej
  59. Ewa Dobrzyńska-Lankosz
    Biblioteka Główna AGH w Krakowie
  60. Sławomir Sobczyk
    Biblioteka Główna Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie
  61. Marek Górski
    Biblioteka Politechniki Krakowskiej
  62. Alicja Łojko
    Książnica Pomorska
  63. Małgorzata Bartosik
    Książnica Pomorska
  64. Grzegorz Dzięcioł
    DDP
  65. Maciej Smolewski
    DDP
  66. Grzegorz Mianowski
    Wolters Kluwer
  67. Piotr Marcinkowski
    Aleph Polska
  68. Ryszard Żmuda
    Uniwersytet Medyczny w Łodzi
  69. Patrycja Śliwińska
    Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  70. Arleta Kundera
    Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  71. Jacek Stasiuk
    Międzynarodowe Centrum Budownictwa
  72. Juliusz Kupiszak
    Międzynarodowe Centrum Budownictwa
  73. Katarzyna Kuczborska
    Międzynarodowe Centrum Budownictwa
  74. Leszek Czerwiński
    EBSCO Publishing
  75. Teresa Górecka
    EBSCO Publishing
  76. Damian Piera
    EBSCO Publishing
  77. Ralph Fuchs
    SMA-eDocument
  78. Peggy Zillian
    SMA-eDocument
  79. Krzysztof Buczek
    Mikrofilm-Service
  80. Marcin Buczek
    Mikrofilm-Service
  81. Jerzy Buczek
    Mikrofilm-Service
  82. Piotr Chorzelski
    BetaSoft
  83. Piotr Dudek
    Netgear
  84. Barbara Kuś
    ZibaFototechnika
  85. Maciej Witkowski
    KODAK
  86. Joanna Kępko
    Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia w Białymstoku
  87. Iwona Ławreniuk
    Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia w Białymstoku
  88. Maria Czyżewska
    Biblioteka Politechniki Białostockiej
  89. Anna Sitarska
  90. Anna Sieńkiewicz
    Biblioteka Wydziału Historyczno-Socjologicznego UwB
  91. Halina Karpieszuk
    Biblioteka Instytutu Chemii UwB
  92. Anna Gryka
    Biblioteka Wydziału Ekonomii i Zarządzania UwB
  93. Krystyna Dominikowska
    Biblioteka Wydziału Ekonomii i Zarządzania UwB
  94. Barbara Kraszewska
    Czytelnia Neofilologiczna Wydziału Filologicznego
  95. Barbara Kubiak
    Biblioteka Wydziału Zarządzania Politechniki Białostockiej