III Ogólnopolska Konferencja Naukowa
Biblioteka Uniwersytecka
im. Jerzego Giedroycia w Białymstoku
18-20 maja 2011 r.



          Konferencja:
Honorowy Patronat
Marszałka Województwa Podlaskiego
Honorowy Patronat
J.M. Rektora
Uniwersytetu w Białymstoku

    Strona główna

    GALERIA
    Wstępne informacje
    Opłata konferencyjna
    Informacje dla autorów
    Uczestnicy

    Program konferencji(pdf)
    Komitet Naukowy
    Komitet Organizacyjny

    Mapa
    Sponsorzy
    Kontakt


    Strona Biblioteki       Uniwersyteckiej


Lista uczestników


  1. Jadwiga Siemiątkowska
    Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej
  2. Wioletta Ledzion
    Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej
  3. Anna Łozowska
    Biblioteka Główna Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie
  4. Anna Nowakowska
    Biblioteka Główna Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie
  5. Izabela Gajda
    Biblioteka Politechniki Łódzkiej
  6. Anna Kazan
    Biblioteka Politechniki Łódzkiej
  7. Violetta Perzyńska
    Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej
  8. Piotr Marcinkowski
    Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu
  9. Aldona Chachlikowska
    Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu
  10. Artur Jazdon
    Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu
  11. Krystyna Jazdon
    Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu
  12. Anna Krawczuk
    Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku
  13. Lidia Szczygłowska
    Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej
  14. Dagmara Bubel
    Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej
  15. Bożena Jaskowska
    Biblioteka Uniwersytetu Rzeszowskiego
  16. Jarosław Czembrowski
    Biblioteka PWSFTviT w Łodzi
  17. Agata Chróścicka
    Biblioteka PWSFTviT w Łodzi
  18. Monika Curyło
    Biblioteka Katedry UNESCO do Badań nad Przekładem i Komunikacją Międzykulturową (Uniwersytet Jagielloński)
  19. Hanna Andruszko
    Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu
  20. Justyna Rogińska-Usowicz
    Biblioteka Uniwersytecka Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
  21. Leszek Szafrański
    Biblioteka Jagiellońska
  22. Marcin Pędich
    Zakład INiB UwB
  23. Katarzyna Cichos-Reclaw
    Biblioteka Główna AWFiS w Gdańsku
  24. Bożena Łazowska
    Centralna Biblioteka Statystyczna
  25. Jadwiga Wielgut-Walczak
    Biblioteka Główna Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie
  26. Sylwia Czacharowska
    Warmińsko - Mazurska Biblioteka Pedagogiczna w Olsztynie
  27. Maria Wiśniewska
    Warmińsko - Mazurska Biblioteka Pedagogiczna w Olsztynie
  28. Joanna Mądra
    Uniwersytet w Białymstoku
  29. Marzena Dziołak
    Biblioteka Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
  30. Sylwia Pykacz
    Biblioteka Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
  31. Andrzej Dąbrowski
    Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Kielcach
  32. Krystyna Michniewicz-Wanik
    Biblioteka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego
  33. Lidia Derfert-Wolf
    Biblioteka Główna Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy
  34. Jarosław Jędrych
    Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Łodzi
  35. Katarzyna Cyran
    Biblioteka Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana II w Białej Podlaskiej
  36. Jolanta Sobielga
    Biblioteka Główna Politechniki Świętokrzyskiej
  37. Danuta Kapinos
    Biblioteka Główna Politechniki Świętokrzyskiej
  38. Jadwiga Wojtczak
    Biblioteka Główna i OINT Politechniki Wrocławskiej
  39. Anna Pukas
    Biblioteka Główna Politechniki Opolskiej
  40. Kinga Orawczak
    Biblioteka Główna Politechniki Opolskiej
  41. Maria Czyżewska
    Biblioteka Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Białymstoku
  42. Małgorzata Świrad
    Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
  43. Jadwiga Kotulska
    Międzyinstytutowa Biblioteka Politologii, Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Opolskiego
  44. Wiesława Budrowska
    Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
  45. Henryk Hollender
    Uczelnia Łazarskiego
  46. Hanna Trzeszczkowska
    Biblioteka UMFC Wydz. Instr.-Ped. w Białymstoku
  47. Małgorzata Bogusz
    Biblioteka UMFC Wydz. Instr.-Ped. w Białymstoku
  48. Wisława Bertman
    Biblioteka Śląska w Katowicach
  49. Aneta Sokół
    Biblioteka Śląska w Katowicach
  50. Urszula Cieraszewska
    Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie
  51. Elżbieta Frankiewicz
    Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Mokotow m.st. Warszawy
  52. Beata Bubacz
    Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
  53. Ewa Stelmachowska
    Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Witolda Bełzy w Bydgoszczy
  54. Danuta Kaczmarek
    Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Witolda Bełzy w Bydgoszczy
  55. Mirosława Siuchnińska
    Biblioteka Instytutu Obróbki Plastycznej
  56. Małgorzata Skibowska
    Biblioteka Wyższej Szkoły Administracji Publicznej im.Stanisława Staszica w Białymstoku
  57. Elżbieta Kuprel
    Biblioteka Wyższej Szkoły Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku
  58. Maria Wyszyńska
    Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy
  59. Agnieszka Jakubiak
    Biblioteka Główna SGGW w Warszawie
  60. Marzena Wysocka
    Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wlkp.
  61. Alina Przydańska
    "Jacek Lewinson - Publishers" Representative Central/Eastern Europe
  62. Radosława Dziubecka
    ALEPH Polska Sp. z o.o.
  63. Maciej Dziubecki
    ALEPH Polska Sp. z o.o.
  64. Elżbieta Kuźma
    Biblioteka Filologiczna Novum UAM w Poznaniu
  65. Agnieszka Guzek
    Biblioteka Sejmowa
  66. Anna Sadoch
    Biblioteka Sejmowa
  67. Elżbieta Edelman
    Akademia Morska w Szczecinie Biblioteka Główna
  68. Stanisława Wojnarowicz
    Biblioteka Główna UMCS
  69. Katarzyna Materska
    Instytut Informacji Naukowej i Studiów Bibliologicznych UW
  70. Urszula Sasimowicz
    ABE Marketing
  71. Bogdan Czubak
    ABE Marketing
  72. Krzysztof Grzybowski
    ABE Marketing
  73. Grzegorz Mianowski
    Wolters Kluwer
  74. Rafał Orzeł
    Wolters Kluwer
  75. Grażyna Jaśkowiak
    Biblioteka Uniwersytetu Gdańskiego
  76. Teresa Górecka
    EBSCO
  77. Anna Abramowska
    EBSCO
  78. Leszek Czerwiński
    EBSCO
  79. Anna Grygorowicz
    Biblioteka Główna Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
  80. Mirosława Modrzewska
    Biblioteka Główna Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
  81. Joanna Wójcik
    Biblioteka Olsztyńskiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania im. T. Kotarbińskiego
  82. Małgorzata Wawrzyńska
    Biblioteka Główna Szkoły Głównej Służby Pożarniczej
  83. Maria Marciniak
    Biblioteka Wydziału Fizyki UAM
  84. Edyta Burczyk
    OVID
  85. Radosław Budzichowski
    OVID
  86. Marzanna Sroka
    Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
  87. Jan Pojedyniec
    Biblioteka Uczelniana PWSZ w Tarnowie
  88. Mariusz Wójcik
    AZYMUT
  89. Piotr Podgórski
    AZYMUT
  90. Danuta Wielbowicz
    Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
  91. Joanna Kukawska
    AKME ARCHIVE
  92. Jarosław Kukawski
    AKME ARCHIVE
  93. Emilia Lepkowska
    Biblioteka Politechniki Poznańskiej
  94. Anna Nosek
    ZINiB UwB
  95. Alicja Sasin
    PWSZ w Suwałkach
  96. Mirosław Popiołek
    3M Poland
  97. Rafał Rakoczy
    3M Poland
  98. Dariusz Sokoła
    Infor Lex
  99. Marta Fiedler
    Biblioteka Ośrodka Informacji Instytutu Energetyki Warszawa
  100. Franciszek Chwalczyk
    Biblioteka Główna Wojskowej Akademii Technicznej
  101. Ewa Piotrowska
    Biblioteka Główna Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie
  102. Adam Martynowicz
    Biblioteka Główna Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie