Konferencja Dyrektorów
Bibliotek Akademickich Szkół Polskich
Biblioteka Uniwersytecka
im. Jerzego Giedroycia w Białymstoku
23-24 września 2010 r.



          Konferencja:

    Strona główna

    Wstępne informacje
    Uczestnicy

    GALERIA

    Program

    Mapa
    Kontakt


    Strona Biblioteki       Uniwersyteckiej


Lista uczestników


  1. Ewa Adaszyńska
    Biblioteka Uniwersytetu Zielonogórskiego
  2. Henryk Szarski
    BGiOINT Politechniki Wrocławskiej
  3. Maria Niesiołowska
    Biblioteka Główna Akademii Podlaskiej w Siedlcach
  4. Krzysztof Zioło
    Biblioteka Główna Politechniki Śląskiej
  5. Grażyna Jaśkowiak
    Biblioteka Uniwersytetu Gdańskiego
  6. Małgorzata Szymańska-Jasińska
    Biblioteka Uniwersytecka w Olsztynie
  7. Joanna Putko
    Biblioteka Politechniki Białostockiej
  8. Anna Grzelak-Rozenberg
    Biblioteka Główna Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie
  9. Barbara Barańska-Malinowska
    Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej
  10. Dorota Tkaczyk
    Biblioteka Politechniki Lubelskiej
  11. Danuta Kapinos
    Biblioteka Główna Politechniki Świętokrzyskiej
  12. Artur Jazdon
    Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu
  13. Tadeusz Stolz
    Biblioteka Uniwersytecka KUL
  14. Renata Zając
    Biblioteka Główna Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie
  15. Małgorzata Waga
    Biblioteka Uniwersytetu Śląskiego
  16. Radosław Gaziński
    Biblioteka Główna Uniwersytetu Szczecińskiego
  17. Ewa Dobrzyńska-Lankosz
    BG AGH
  18. Marek Górski
    Biblioteka Politechniki Krakowskiej
  19. Aldona Chlewicka
    Biblioteka Główna Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
  20. Jolanta Stępniak
    Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej
  21. Anna Grygorowicz
    Biblioteka Główna GUMed
  22. Ryszard Żmuda
    Biblioteka Główna Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
  23. Jadwiga Ratkowska
    Biblioteka Główna Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdansku
  24. Adam Martynowicz
    Biblioteka Główna Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie
  25. Anna Osiewalska
    Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie
  26. Marta Kęsik
    Biblioteka Główna Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
  27. Barbara Zajączkowska
    Biblioteka Główna im.Karola Adamieckiego w Katowicach
  28. Krzysztof Nierzwicki
    Biblioteka Główna Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
  29. Bożena Hakuć
    BG Politechniki Gdańskiej
  30. Paweł Baniel
    BG Politechniki Gdańskiej
  31. Barbara Żmigrodzka
    Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
  32. Dagmara Budek
    Biblioteka Główna Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie
  33. Danuta Szewczyk-Kłos
    Biblioteka Główna Uniwersytetu Opolskiego
  34. Mirosława Różycka
    Biblioteka Główna Uniwersytetu Szczecińskiego
  35. Bogumiła Twardosz
    Biblioteka Główna Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu
  36. Iwona Bias
    Biblioteka Główna Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
  37. Piotr Latawiec
    Biblioteka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  38. Henryk Suchojad
    Bibl. Gł. UJK Kielce
  39. Ewa Kobierska-Maciuszko
    BUW
  40. Stanisław Skórka
    Biblioteka Główna Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie
  41. Elżbieta Czerwińska
    Biblioteka Główna Politechniki Opolskiej
  42. Anna Jańdziak
    Biblioteka Główna Politechniki Opolskiej
  43. Małgorzata Francuz
    Biblioteka Główna AWF w Poznaniu
  44. Maria Wrocławska
    Biblioteka Uniwersytetu Łódzkiego
  45. Liliana Linek
    Akademii Techniczno-Humanistyczna Biblioteka Główna
  46. Błażej Feret
    Biblioteka Politechniki Łódzkiej
  47. Barbara Rossa
    Biblioteka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu
  48. Bogusław Kasperek
    Biblioteka Uniwersytecka UMCS
  49. Renata Sławińska
    Biblioteka Akademii Medycznej
  50. Aniela Piotrowicz
    Biblioteka Główna Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
  51. Danuta Dąbrowska-Charytoniuk
    Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
  52. Irmina Utrata
    Biblioteka Główna Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
  53. Elżbieta Abramek
    Biblioteka Główna Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy
  54. Elżbieta Jędraszczyk-Jedynak
    Biblioteka i Ośrodek Informacji Filmowej PWSFTviT
  55. Renata Birska
    Biblioteka Główna Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
  56. Ewa Okońska
    Biblioteka Główna Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy
  57. Teresa Skibicka
    Biblioteka Główna Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy
  58. Andrzej Sokalski
    Biblioteka Główna im . Jędrzeja Śniadeckiego Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie
  59. Jan Bednarczyk
    Biblioteka Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie
  60. Beata Taraszkiewicz
    Biblioteka Główna Akademii Pomorskiej w Słupsku
  61. Andrzej Obrębski
    Biblioteka Jagiellońska
  62. Jerzy Lewandowski
    Biblioteka Główna Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
  63. Stanisław Gałęzia
    Biblioteka Główna Politechnika Radomska
  64. Ewelina Poraj-Chlebowska
    Biblioteka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie
  65. Małgorzata Stasiak
    Biblioteka Główna Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
  66. Magdalena Wiącek
    Biblioteka Główna Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu